Ceník

 
Fotografování

Cena za jednu hodinu fotografování v ateliéru je 600,-Kč. V této výši následné vybíráme i zálohu. V případě, že nebudete spokojeni se zaslanými náhledy pořízených fotografií, které zpravidla posíláme mailem do několika hodin - zálohu Vám vrátíme.

Výběr fotografií
Konečná částka za komplet zakázku včetně vytištění fotografií záleží na jejich počtu a velikosti. Nepracujeme formou "balíčků" obsahujících pevně stanovený počet a velikost fotografií za stanovenou cenu. Chceme, aby měl zákazník možnost objednat přesně ty záběry, které chce. Z tohoto důvodu jsme vytvořili  objednávku v programu Microsoft Excel, do které můžete vyplnit čísla vybraných fotografií, velikosti

   

ve kterých chcete příslušné fotografie vytisknout (k dispozici jsou formáty 10x15, 13x18, 15x20, 20x30 nebo 50x70 - jiné rozměry po domluvě) a jejich počet. Každý záběr můžete opatřit komentářem k případné retuši. Formulář následně sám vypočítá kompletní cenu zakázky. Potom stačí odeslat ji na naši mailovou adresu a čekat na telefon :)

Převzetí a zaplacení fotografií
Pokud jsou hotové vytištěné fotografie podle Vašich představ doplatíte zbytek částky.

Objednávkový formulář jehož součástí je i ceník jednotlivých položek Vám rádi zašleme. (Průměrná zakázka včetně tisku fotografií se u nás pohybuje kolem 1400 Kč).