O nás

 
Už bezmála 20 let se zabýváme počítačovou grafikou. Velká část naší produkce se týkala oděvních firem a tvorbě jejich katalogů. Za tu dobu jsme získali zkušenosti se zpraco-váváním podkladů od našich předních fotografů. Před pěti lety jsme se rozhodli nespoléhat pouze na externí autory a vybavili si vlastní fotoateliér.


Dalším krokem bylo nabídnutí našich služeb i  veřejnosti. Největší zájem je samozřejmě o dětskou a portrétní fotografii, ale získali jsme zkušenosti i s produktovou fotografií a čím dál většímu zájmu se těší focení booků a decentních aktů. 

 
Pro Vás, kteří si přejete víc než pouze civilní fotografie sebe a svých dětí jsme pořídili rovněž nejrůznější kostýmy a rekvizity. Záleží jenom na Vás jak moc popustíte uzdu své fantazii.


Všechny pořízené záběry procházejí digitálním zpracováním - provádíme barevné korekce a velký důraz klademe na dokonalou nadstandardní retuš. Zejména maminky, které  se někdy bojí objektivu se u nás nemusí dělat starosti - samozřejmostí je možnost úpravy drobných nebo i větších nedokonalostí.

Rádi Vás u nás přivítáme