ORIGINÁLNÍ FOTOKOLEKCE

KATALOG

POZVÁNKA

WEB PREZENTACEfoto:Enzo Ranieri

fotoprodukce: Alessandro Bolzoni
make-up:Letizia Maestri-Pirrone
asistence: Luca Sampieri

Klient vytvořil ve spolupráci s Alenou Šeredovou  kolekci plavek. Naše firma byla přizvána k realizaci reklamních tiskovin. Fotografovalo se v Itálii,  produkci měl Alessandro Bolzoni. První hrubou fotoretuši provedl 21 Art.net (supervizor Alena Šeredová).  K nám se snímky dostaly v digitální podobě.

KATALOG ALENA ŠEREDOVÁ

design: Radka Bambuchová

Prvním krokem byla výroba katalogu. Další série retuší byla zaměřena na samotný výrobek (plavky). Pod dohledem klienta se vyřešily jak drobné chybičky asistenta fotografa (retuš přetočených ramínek podprsenky, záhyby na kalhotkách a.p.), tak absence fotografie jednoho z výrobků (kompletní digitální "převlečení" do jiného modelu plavek). Následovalo vytvoření protistran k fotografiím s popisky jednotlivých modelů (detaily a samotný výrobek se fotily v naší produkci). Až během realizace se díky zvolené koncepci katalogu naskytla možnost rozšířit škálu tiskovin o další, do té doby neplánovanou. "Rafinované" rozvržení katalogu umožnilo vznik dvanáctistránkového kalendáře. Při nepatrném navýšení ceny primární tiskoviny se tak, podařilo realizovat i sto kusů originálního kalendáře.

POZVÁNKA

design: Aleš Prucha

Pro pozvánka na akci spojenou s uvedením kolekce na trh jsme posunuli barevnost a provedli odvážnější zásahy do originálů fotografií.
 

WEB PREZENTACE

design: Aleš Prucha

Layout webu akceptoval grafiku  tištěného katalogu, ale bylo nutné přihlédnout k specifiku digitálních médií.


KATALOG 2006 >>